olin 14v kun menin kolmen paljon vanhemman ukkomiesten kanssa saunaan, saunalla meni vielä rauhallisesti heillä alkoi muna koveta. Tarjosivat juotavaa ja lähdin heidän kanssa jatkoille päästiin sisälle ja sitten he repivät vaattet minulta pois ja heti yksi suuri muna tuli peppuun ilman mitään liukastetta. Ottivat koko ajan kuvia mitä tapahtuu. Minut raiskattiin sinä yönä peppuun ja suuhun monta kertaa.
Kuvilla sitten kiristettiin antamaan myös kavereille sekä myöhemmin rahasta.
raiskattu
18
23899
Vastaukset
- Niitänäitä
Panoseuraa: http://ilmaiset-seksitreffit.blogspot.fi/
- rat mac boy
Taidat olla homo setämies joka tykkää ottaa b-rappuun.
- raiskattu
Homon ne minusta tekivät. Kun olin 16 niin ainakin sata miestä oli pannu mua rahasta sitä rahaa en itse edes saanut. Onneksi muutettiin pois ja tuo homma loppui. Kaiken tämän jälkeen en kehdannut edes katsoa naisia silmiin jotenka minusta tuli homo. Tuosta kaikesta on nyt 20 vuotta.
raiskattu kirjoitti:
Homon ne minusta tekivät. Kun olin 16 niin ainakin sata miestä oli pannu mua rahasta sitä rahaa en itse edes saanut. Onneksi muutettiin pois ja tuo homma loppui. Kaiken tämän jälkeen en kehdannut edes katsoa naisia silmiin jotenka minusta tuli homo. Tuosta kaikesta on nyt 20 vuotta.
Ehkä mut on rakennettu sellaiseksi. Kun pentuna kuulin aikuisten juttelevan tyypeistä joka tykkää pennuista niin hakeuduin niiden seuraan. Jotkut vaan puristeli. Toisilla riitti kantti vaikka mihin. Aina vaan mä menin vaikka ne ei edes pyytäneet.
- Anonyymi
virtasenposti kirjoitti:
Ehkä mut on rakennettu sellaiseksi. Kun pentuna kuulin aikuisten juttelevan tyypeistä joka tykkää pennuista niin hakeuduin niiden seuraan. Jotkut vaan puristeli. Toisilla riitti kantti vaikka mihin. Aina vaan mä menin vaikka ne ei edes pyytäneet.
Mistä on tehty nämä rättipäät jotka ei kunnioita naisia yhtään ja rättipäitä tulee suomeen loisimaan aivan liikaa
- Sama,
Menin kaverin luona menin sauna mökkiin kun olin lenkillä. Tytökaverin isä ja pari sen kaveria tuli humalassa ja ne sano että on pantavan näköinen 16v tyttö. Kaverin isä aloitti laittoi pyitää vasten ja takaa väkisin työnsi muut oli heti naimassa vuorollaan. En kehdannut kaverille kertoa mitäsen iskä ja kaverit teki.
- NykyinenJakorasia
Päädyin pelimatkalla neljän aikuisen perheellisen miehen kyytiin. Kehuivat minua ikäluokkani parhaaksi. Takaisin tullessa käytiin yhden mökillä saunomassa. Ne naureskeli että vaimot oli kieltäneet vieraat naiset. Pojista eivät olleet maininneet mitää. Lautelle noustessa huomasin että nuo neljä miestä olivat varanneet koko istuma paikat. Laitimmainen nappasi minut syliinsä, kysyen saako poikaa panna. Oli katsellut ja kuvitellut miesten vartaloita koko matkan. Nyt en voinut kuin voihkaista "tästä ei sitten puhuta".
-
postia [email protected] poistathan nuo --- merkit. - raiskattu
kärsin tätä vieläkin ja olen ajautunut huoraksi minua saa panna vaikka eurolla kunhan saan munaa
Joten siihen jää kiinni. Ne maksaa myös mulle. Mä en haluais rahaa. Kaikki setelit on mulla laatikossa. Tiedän jokaisen tarinan. Jos ne ei maksais, ne ei vois sanoo mua huoraksi. Se on niille tärkeetä.
Ne hakee mut aina sovitusti. Sit auto on ihan täynnä. Ei yhtään ylimääräistä. Ei yhtään ylinopeutta. Ei mitään syytä miksi poliisit kiinnostuisi. Mä istun aina takana keskellä. Kädet liukuu mun reisiä pitkin. Mun kiveksiä puristellaan. Ne lämmittää mua, niin ne sanoo.
Yleensä niillä on c-sarjan mersu. On joskus ollut v-sarjaakin.
- jaaaaakkkkk
Löylykauha perseeseen.
Meni juttu niin kuin ensimmäisessä viestissä. Tosin minua varoitettiin etukäteen. Mutta menin silti. Varoin juomasta liikaa mutta silti niin paljon että pystyin näyttelemään humalaista.
Kuvat oli lopuksi kivoja. Olen limainen ja suu auki tai imemässä. Mutta paremmin niistä tunnistaa miehet kuin minut.Ei ne voineet jättää sitä siihen yhteen kertaan vaikka niin oli puhe. Seuraavalla kerralla oli eri miehet. Uusilla oli vain enemmän paineita mitä purkaa. Mä pelkäsin että tulisi joku tuttu. Vaikka kaverin isä tai valmentaja. Toisinaan haaveilin että vois tulla pari opettajaa koulusta. Musta olisi niiden vakipano aina hyppytunnilla. Jotkut haluu repii mun alushousut mun päältä. Ne tuo aina uudet tullessaan. Miehet pitää revityt, ne missä on mun spermaa.
Opitko nauttimaan?
- Anonyymi
Se on näytelmää. Kaksi pitää kiinni ja kolmas panee. Mä saan maksun ajasta. Siitä miten kauan menee aikaa ennenkuin ne saa sisään. Me katotaan se aina jälkikäteen videolta.
- Anonyymi
Tekikö nannaa?
- Anonyymi
Minulle kävi samoin 15-vuotiaana merillä, kun eräs vanhempi merimiestoveri otti minut väkisin. Ensin tuntui pahalta, mutta sitten hyvältä ja sain häneltä myöhemmin usein kalua peppuun. Hän halusi että yhdessäolohetkiemme aikana pukeudun tytöksi ja siitä pidin itsekin kovasti, kun jo 10-vuotiaasta lähtien olin salaa pukeutunut sisareni alusasuihin. Näin opin rakastamaan niitä hetkiä yhdessä. Näin sain peruskasvatuksen miesten välisestä seksistä sen vuoden aikana, minkä siinä laivassa olin. Muissa laivoissa oli myöhemmin helppo löytää kaveri, kun olin jo ensimmäisestä arkuudestani päässyt eroon. Erikoisesti rakastan imemistä ja sitä kun saan spermat nioeluuni... Halut ovat edelleenki tallella, vaikka ikää on jop kertynyt.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2192910Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1712546Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321082Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045- 681038
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2791002Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka335982Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778