Tehoaisiko huuhaa-akan troppi

6167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kai nuo kraanasta ottavat vettä sataan lasiin ja arpovat, missä on vähiten erilaisia aineita. Sitten vedetään napaan kaikki ja uskotaan, että parannuttiin kaikista sairauksista ja taudeista. Kerran vein asuinkumppanin huuhaa homeopaatilta ostaman sinkkipurkin sisällön labraan. Piti olla 0,00000000000089 % sinkkiä, joka parantaa ulostamisbaikeuksia ja muutenkin helpottaa oloa. Tulos oli hyvin tarkassa analyysissä: ei sisällä sinkkiä.

Äänestä
  • Oho!

    Labroissa nimittäin on atomiabsorbtio-tekniikkaan perustuvia analyysilaitteita, ja niillä pystyy määrittämään alkuainepitoisuuksia atomien tarkkuudella.

    Eli todella pienet määrät, vaikkapa pari atomia, näkyvät kyllä.

    Huijausta siis?

    Äänestä

Eipä taida raittiin veneilijän muija jaksaa pohtia mitään muutakaan. Tyhjällä päällä on paha pohtia.

Äänestä

Ohjelma rekonstruktio oli aika mielenkiintoinen.

Äänestä

Voi hyvänen aika millaisia puoskareita maa päällään kantaa, ja joku hyväuskoinen antaa noille vielä rahansa. Petoksesta oikeuteen tuollaiset!

Äänestä

Homeopatia on vi-tun pas-kaa ja huijausta!!!:-):-):-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Homopatti-Satu kirjoitti:

myös kännissä veneilevään kaverinsa tappajaan?

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/JJ-Lehdon-vaimo-nostattamastaan-Facebook-raivosta-Lasketaan-nettikiusaamiseksi/1050316

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu