Tietoa on vähän joten onko tietoa mitä leirintäalueita k.o alueella ja saako vaunua pitää ympärivuoden ja onko minkä hintaista?
Vastaukset 7
- pollarit paikalle
Eikai sinne voi edes mennä.
- Sisäkkö1234
Helsingin kalasataman porukka tulossa? Tieto kyllä löytyy jos viitsii vähän nähdä vaivaa, käyttää vaikka puhelinta tai nettiä. Vaalimaa camping ainakin löytyy.
- miävaan
http://www.vaalimaacamping.fi/
tuolta sivulta löytyy kaikki tarpeellinen, lisätietoja soittamalla tai sähköpostilla. Muita leirintäalueita ei taida lähistöllä enää olla. Hurpussakin käyneet ihmiset ovat todenneet sen olevan autio ja tulleet vaalimaa campingille.- vaalimaalle
vaalimaalle vaan,Hurpussa ainakii viimeviikolla täyttä,ei mahu
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9895067 lepposan tuntunen paikka.... - Hjuva mecta
vaalimaalle kirjoitti:
vaalimaalle vaan,Hurpussa ainakii viimeviikolla täyttä,ei mahu
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9895067 lepposan tuntunen paikka....Vaikuttaa ihan Vaalimaa olevan kuin ennenkin kyttäyksineen ja kameroineen.
- Anonyymi
Ei sieltä kukan vastaa sähköpostiin
- Anonyymi
Tsarin parkkipaikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4131819- 1471165
- 901102
- 671093
- 1051038
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku156893- 94741
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50689En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57654