Anni

Ei mussa ollu mitään miestä.
589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hänellä on miesystäviä,....jne jne'


pälä pälä

Äänestä

Aina kun tekee mieli lähettää viestiä, muistutan itseäni siitä, ettet halua olla missään tekemisissä kanssani.

Äänestä

Pakoilu ei ole miehekästä

Äänestä

Ei ole pakoilua ,kun hetkeen ei kirjoita viestiä

Äänestä
  • Toisaalta helpottaa tietää,A:n yhteys ,ettei ala revittelemään äimän käkenä täällä tekstiä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


20+10 kirjoitti:

Ei mussa ollu mitään miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu