Lisätöitä unelman totuttamiseksi!!

MasaKeskiuusimaa

Olen 54v. suomalainen vakituisessa työsuhteessa oleva mies hyvässä fyyfisessä ja henkisessä kunnossa:)
Olen aina haaveillut Porsche 911 autosta ja nyt olen sen päättänyt hankkia tavalla tai toislla....Tämä tietenkin herättää "närää" monissa kanssaihmisissä mutta....ei kai unelmia ole kielletty...ainakaan vielä:)
Vakituisen työni työaikojen takia (kolmivuorotyö) Minulla on paljon ns.turhia vapaita joiden kuluttamiseen ei aina löydy tekemistä!
Ja nyt tarjoankin apuani teille yritykset, yhteisöt, isot ja pienet, yksityiset ja yrittäjät..pääkaupunkiseudulla ( vantaa ,kerava,helsinki,espoo,ja lähikunnatat ja kaupungit), jotta saisin haaveeni toteutettua!

Ps. En ole koskaan työtä karttanut...kaikkea saa tarjota:)

3

104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • työnantaja
    • Toteuta unelmasi

      Hei Masa,

      Totta kai hankit Porschen, jos sellaisen haluat. Voin auttaa unelma-autosi hankinnassa. Laita viestiä [email protected]

      Yhteyttä saa ottaa muutkin rehelliset ja unelmia omaavat henkilöt, ketkä toivovat kunnollisia ansioita toteuttaakseen hyvää elämää.
      Lottokuponkeja en jaa, eli haihattelijat älkööt vaivautuko.

    • Kaikilla pitää olla unelmia ja ilman niitä elämässä ei olisi järkeä! Itse teen unelmani takia minusta todella mukavaa työtä ja saan päättää itse aika taulut! Kerron mieluusti lisää! Sähköpostitse [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      85
      3617
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      81
      3260
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      3092
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      70
      2740
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      44
      2242
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      65
      1822
    7. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      27
      1799
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1755
    9. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1709
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      60
      1668
    Aihe