Olen 54v. suomalainen vakituisessa työsuhteessa oleva mies hyvässä fyyfisessä ja henkisessä kunnossa:)
Olen aina haaveillut Porsche 911 autosta ja nyt olen sen päättänyt hankkia tavalla tai toislla....Tämä tietenkin herättää "närää" monissa kanssaihmisissä mutta....ei kai unelmia ole kielletty...ainakaan vielä:)
Vakituisen työni työaikojen takia (kolmivuorotyö) Minulla on paljon ns.turhia vapaita joiden kuluttamiseen ei aina löydy tekemistä!
Ja nyt tarjoankin apuani teille yritykset, yhteisöt, isot ja pienet, yksityiset ja yrittäjät..pääkaupunkiseudulla ( vantaa ,kerava,helsinki,espoo,ja lähikunnatat ja kaupungit), jotta saisin haaveeni toteutettua!
Ps. En ole koskaan työtä karttanut...kaikkea saa tarjota:)
Lisätöitä unelman totuttamiseksi!!
3
104
Vastaukset
- työnantaja
Ottaisitko yhteyttä. [email protected],niin kerron lisää.
- Toteuta unelmasi
Hei Masa,
Totta kai hankit Porschen, jos sellaisen haluat. Voin auttaa unelma-autosi hankinnassa. Laita viestiä [email protected]
Yhteyttä saa ottaa muutkin rehelliset ja unelmia omaavat henkilöt, ketkä toivovat kunnollisia ansioita toteuttaakseen hyvää elämää.
Lottokuponkeja en jaa, eli haihattelijat älkööt vaivautuko. Kaikilla pitää olla unelmia ja ilman niitä elämässä ei olisi järkeä! Itse teen unelmani takia minusta todella mukavaa työtä ja saan päättää itse aika taulut! Kerron mieluusti lisää! Sähköpostitse [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853617
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)813260Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.683092On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle702740Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli442242- 651822
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,271799- 351755
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181709- 601668