LIIAN SUURET ETUAUKOT

Ford OMAHYVÄINEN !

Euroopan Ford on ruvennut harrastamaan RUMIA KEULOJA !

Liian suuri EUTUAUKKO on ruma ja sen joutuu talvella peittämään, ettei moottori käy liian kylmänä.

Euroopan Ford ei myöskään myy ST mallia 5 ovisena kuten USA ssa tapahtuu ! Sama on 140 hepaisen mallin suhteen.

Moni yleensä yksin tai kahdestaan liikkuva haluaa nopean menopelin ja välillä autoon tulee enemmänkin porukkaa, joten takaovista ei olisi MITÄÄN HAITTAA !

Kun Jenkkeihin voidaan nämä mallit tarjota 5 ovisina, niin miksi ei Eurooppaan ? Voisihan ne saada vaikka erikseen tehdastilauksena ? Tehdas ALIARVIO OSTAJIA

8

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • köffff

      niin on tojotakin, hyvin hyvin rumija keuloja.

    • äidin lutunat itkee

      Oviasiassa onko "syyllinen" tehdas Euroopassa vai Jenkkilässä, vai peräti maahantuoja joka tuo niitä malleja maahan jotka myyvät.
      Eikös Fortissa ole se automaattinen säleverho keulassa joka toimii sään mukaan?
      Autot tehdään ja muotoillaan valtamarkkinat huomioiden ja Suomi ei kuulu olosuhteineen siihen ryhmään.
      Miksi juuri sinua ja sinun tarpeitasi huomioida, on se niin väärin vai oletko vain yksi pieni mitätön palanen maailman kaikkeudessa?

    • laserxenonit

      Ei ala koneet keittää kun nuin iso suu, kuin valaan kitA, simmut on sentäs sirot eikä toyon mulkosilmä mallia, no banaani lootaa keulaan vaan sit!!!!!!!

    • gogoma

      Ford suojelee tuotteidensa omistajia tekemällä suuret maskit, koska tojoterot käy muuten vieraissa ja hässii maskit parkkipaikoilla kautta maan.

    • maataviistäen

      Tais olla jossai toyossaki helevetin moinen etusäleikkö, siis aivan iljettävän muotoinen saunatralli!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 99
      1736
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1494
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1427
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      58
      1346
    5. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1308
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      988
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      847
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      781
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      774
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      755
    Aihe