Tallaista kuulleena ehdotankin että terveyskeskuksiin tulee erillinen vastaanotto vaihtoehtopotilaille, vastaanotolla on pelkkä ovi joka ohjaa takaisin ulos, ovessa on kyltti jossa lukee "ota yhteyttä vaihtoehtohoitajaasi".
Näin kaikki ovat tyytyväisiä, eikä ihankamala länsimainen lääketiede pääse satuttamaan herkkiä vaihtoehtopotilaita joiden bioresonanssit saattavat mennä herkästi sekaisin.
Näin kaikki ovat tyytyväisiä, eikä ihankamala länsimainen lääketiede pääse satuttamaan herkkiä vaihtoehtopotilaita joiden bioresonanssit saattavat mennä herkästi sekaisin.
Vastaukset 8
Vanhimmat
HHAHAHAHAHAHAHAAAAHHHAAAAHAHAHAHAHAHAAAAAAASSs
HEHEHEHEHRHEHEHEEEEEEEEEEEEHEHEHEHEHEEEEEEEEHEEEEEEEE
KYLLÄPÄ SKEPONEN KERTOI HIENON JAHYVÄN VITSIN! !!!!!!!!!!,
OLET SKEPO AIVAN YLIVERTAINEN VITSINKERTOJA! !!!!!!!!!
SKEPO OLET VARMAAN VITSINKERTOJIEN MAAILMANMESTARI! !!!!!,!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAA
HEHEHEHEHEHEHEEEEEEEEEEEEEEEEHEEEEEEEEEEEEDEE
Huono idea.
Vaihtoehtohoitojen käyttäjät ja antajat käyvät ihan samalla tavalla lääkärissä kuin muutkin ihmiset kun heille tulee sairauksia. Heillä on oikeus käyttää julkisia terveyspalveluita siinä missä muillakin.
Nysse v viitanen se olkiukko naapuristani taas pimahti hahattelemaan. Jumalat tautiaan lisätkööt!
Tiedätkös, että nysse on Tamperelaisten autobussi?
Skepohan on tiede-, ja tutkimusmies! Edustaa aktiivisesti ja tiukasti tätä tieteellistä terveydenhoitoa.
Toisen oven päälle pitäisi panna se maaginen luku 13%!
Kuinkahan potilaiden bioresonanssit ragoivat, kun selviää tuon maagisen luvun salat?
Ilmeisesti skeposet eivät reagoi mitenkään, vaan hakevat lääkäriltä reseptin 600 euron pillereille, siis per kappale. Ja 600 euron pillereillä on vain 13% vaikutus.
No mutta uuh ! miten kamalaa, menen kyllä mieluummin 221 euron homeopatiaan joka ei vaikuta mitenkään.