mietin vain

palstajutut tekee miehestä jollain tavalla vähemmän haluttavan, ei voi mitään.
tykkään kyllä ihan älyttömän paljon, mutta pelkään että jos jatkuu täällä niin alan inhota.
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siis no siis, sehän on vapaa valinta jatkuuko, itsehän sä täällä olet, mistä tiedät että se mies on?

Äänestä

laita sille miehelle viestiä? Niin pääsee molemmat pois.

Äänestä

tääl ole. Katsoo telkkaria ja nauraa partaansa minkä kerkiää. Vilkasee kerran päivään viestisi ja taas nauraa partaansa.

Äänestä
  • tietää, keltä mikäkin viesti on?? oletko ihan kunnossa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikenlaista kirjoitti:

palstajutut tekee miehestä jollain tavalla vähemmän haluttavan, ei voi mitään.
tykkään kyllä ihan älyttömän paljon, mutta pelkään että jos jatkuu täällä niin alan inhota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu