Onneksi näen sut huomenna! Senki ihana mies! Et ehkä tajua kuinka sua kaipaan ja mietin.. En ehkä saisi..
J
Unissa
29648
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
nyt heti, jos avaat telkun. Atleetit juoksivat äsken 110 metrin aidat. :P
Ei se mun kaivattu siellä kuitenkaa juokse :)
"En ehkä saisi"... joku elää päiväunissa ja kuvitelmissa
Tiedän, en epäile sitä enään :)
Mikset epäile ? :)
Kelles J? Ja näette missä?
Pohjois-Pohjanmaalla nähdään :)
ai sä menet jukkaa tapaamaan.
Jukka ei asu pohjanamaalla. Kaipa sä edes sen tiedät?
pohjois-Pohjan maasta nyt onkin kyse.
Se on mun, se Jukka. Sillä vaan kestää kohtuuttoman kauan tajuta se.
En mee :)
Aurinko nousee, nyt on aika käydä nukkumaan, hyvää aamua :D
Noh, näittekö (ja naitteko ;) ?
Missä nähdään ;)
Illalla vasta nähdään.. Ja kyseinen mies kyllä tietää missä :)
Et tainnu nähäkkää ?
Nähtiin :)
Näin sut takaa. Aika karvainen olet ;) Mutta kasvojasi rakastan.
No sä et kyllä oo se mun kaipaama J-mies sitte :D
Joo et saiskaan... me ollaan kuitenkin kavereita ja sä ikävöit mun ex miestä jos saan tietää että edelleen haikailet sen perään niin tulee akka turpaan!!
Asenne kohillaan näpit irti toisen miehistä ehtikää luuseri pillut omanne
jjdjsf.lle. Oletpa lapsellinen! Olet sairaalloisen mustasukkainen EXmiehestäsi. Eipä ihme, että miehesi oli toisen kanssa, kuka noin mustasukkaisen ja väkivaltaisen kanssa eläisi. Enkä ole ap.
Eipä oo kenenkään kaverin mies kyseessä.. Huvittavaa kuinka tosissaan joku nainen tulee tänne riehumaan :D
Oi ihana J pohjois-pohjanmaalla käymässä on. Kai tiedät, että naisia on hällä joka kaupungissa nykyään.
Niin sehän on ainut J -mies koko suomen maassa, ja ympäri suomen neitoset hänen peräänsä haikailee, että tottakai niitä joka kaupungissa jo ainakin on. Kohta myös koluaa myös kylät ja korvet, ettei sielläkään naiset jää ilman J -miestä. Eihän se nyt käy!
Ei tää nyt oo enään todellista.. ei voi ku nauraa näille kommenteille! :D Kirjoitin tänne ihan vaan lievittääkseni omaa ikävääni sillä että saan sen jollain tavalla edes ilmaistua.. Kertoa kun en voi. Perjantaina tuon ihanan miehen viimeksi näin ja sähköä oli taas ilmassa.. Nyt odotan seuraavaa kertaa josta ei sen tarkempaa tietoa vielä ole.. Ikävä on!
Unissa, elät siis parisuhdeunelmissa. No unelmat onki aina oikeaa suhdetta parempia ja silloin tällöin näkemiset luovat tilaa unelmille, kun ihastunut on. Ihastunut kulkee pääpilvissä päivin ja öin kunnes tulee oikea tiivis suhde ja asiat realisoituu.
Joskus täytyy vaan odottaa oikeaa hetkeä ja siihen asti vaan nauttia toisen seurasta ja jännitteestä :)