Kaupan perutus.

Minulla on todettu ADHD oire yhtymä. Saan hillittömiä impulsiivisiä kohtauksia välillä. Tästä johtuen alkuviikosta sain taas kohtauksen ja ostin riemuiten Citikan. Seuraavana päivänä tasannuin normaaliksi ja tuli kauhee morkkis. Soitin myyjälle , josko peruttais kaupat. Ei tule kuuloonkaan sanottiin. Miten menettelen saadakseni kaupan purettua.? En halua Citikkaa riesakseni.
10120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Käytä kondoomia.

Äänestä

Trollien taso vaan huononee, ollaankohan lasten älykkyydessä menossa alaspäin?

Äänestä

Neuvoisin että leikkautaisit esinahan ja varautuisit kylmiin syysiltoihin venyttämällä sen nokkamaskin suojaksi. Muutenkin neuvoisin lääkkeeksi tutustumaan Japanilaisiin laatuautoihin.Olet oikeilla jäljillä. Citikkalesket vuoteessani haittaavat kirjoitusteni tasoa.

Äänestä
  • faijasi sai saman neuvon aikoinaan, mutta kun jo siinä vaiheessa sukusi aivokäyrä muistutti ala-asteen viivotinta, niin sinulta leikattiiin aivokalvo. Eipä sinänsä, ei siinä hyvä piloille mennyt, hyvä n. denso. Jatka vaan samaa rataa, juttusi ovat antoisia varsinkinkin niille, jotka kuvittelevat olleensa soppajonossa kun järkeä jaettiin. Näkevät meinaan, että on kaltaisiasi jotka ei olleeet kummaskaan jonosssa.

    Äänestä

Älä välitä. Kohtalo tovereitasi on tasan saman verran kuin Citikoita myydään vuosittain. Tosin aika olemtontahan se Citikan rotteloiden kauppa on.

Äänestä

Ysiluokan rehtori on luvannut palauttaa sähköpostitse kaikille Toyo-Teroille huolloissa ja autonostossa hukatut rahat takaisin korkoineen.

Äänestä

Kuka on rehtori?

Äänestä

Todella vaikeissa kysymyksissä kääntykäät Akioda Toyodan puoleen.

Äänestä

"onneton" Käy näyttämässä sairaskertomusta niin peruvat kaupat samalla kertaa. Varmuudeksi voit näyttää muutamaa kirjoitustasi tällä paltalla, niin laittavat asiat luistamaan että menetätä kortin samantien.

Äänestä
  • Minkä kortin???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onneton- kirjoitti:

Minulla on todettu ADHD oire yhtymä. Saan hillittömiä impulsiivisiä kohtauksia välillä. Tästä johtuen alkuviikosta sain taas kohtauksen ja ostin riemuiten Citikan. Seuraavana päivänä tasannuin normaaliksi ja tuli kauhee morkkis. Soitin myyjälle , josko peruttais kaupat. Ei tule kuuloonkaan sanottiin. Miten menettelen saadakseni kaupan purettua.? En halua Citikkaa riesakseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu