Valmennuskurssin Frendiale talvelle 2014-2015

lääkis2015

Hei!

Olisiko halukkaita osallistumaan kanssani valmennuskeskuksen kursseille? Useampi ihminen, kun ilmoittautuu "yhdessä", niin siitähän saa alennusta.

Löytyisikö halukkaita? Itse ilmoittaudun viimeistään 31.08., joten suht piakkoin olisi hyvä saada porukkaa kasaan. Aiheesta lisätietoa löytyy: www.valmennuskeskus.fi

16

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tomato123

      Hei!
      Olen kiinnostunut osallistumaan. Olisiko Helsingin Takuu Marraskuu-kurssi vai minne päin Suomea aiot ilmottautua?

      • lääkis2015

        Morjesta, aion ilmoittautua Kuopioon ja tammikuussa alkavalle kurssille, mut mikäli oikein käsitin, nii ei tarvinnu olla sama kurssikaupunki saati sama kurssikaan?


    • Hei, aion myös osallistua ja ilmoittautua ennen 31.8. Ei tarvitse olla sama kaupunki tai kurssi :) Olisi hyvä saada 4 henkilöä niin saataisiin alennusta 15 %.

    • Jyväskylästä

      Heippa,

      täällä myös yksi joka aikoo kurssille osallistua, eli tässähän meitä olisi neljän porukka jo kasassa? :)

      • Hienoa! Laitatteko vaikka mulle profiilin kautta viestiä, niin voidaan sopia s-postilla asiat tarkemmin :)


    • Ouluun menevä

      Hei! Olisin myös halukas osallistumaan, vieläkö ehtii?

      • lääkis2015

        Morjesta, ei olla vielä laitettu tilausta menemään joten kyllä ehtii! Tuossa itse aloitin tämän keskustelun ja laitoin jo viestiä n_e:lle. Eli kunhan vain hänelle tai vaikkapa mulle on tullu tarpeeks yhteydenottoja nii tehään sitten varaukset :)


    • Noniin, halukkaat osallistujat laittakaa sähköpostia osotteeseen [email protected]
      Laittakaa viestiin nimenne ja sähköposti, johon haluutte et laitan viestiä.. heitän teitä sähköpostille heti, kun vähintään neljä nimeä on tullut tuohon sähköpostiin..

      "Nopeat syövät hitaat"

    • lääkiksee2015

      Itsekin olisin osallistunut, mutta lienee liian myöhäistä? :(

      • Tomato123

        Meidän porukka tarvitsisi vielä yhden kaverin mukaan frendialeen. Meitä on kolme, olisitko neljäs?


      • aanzu
        Tomato123 kirjoitti:

        Meidän porukka tarvitsisi vielä yhden kaverin mukaan frendialeen. Meitä on kolme, olisitko neljäs?

        Moi,

        Täällä olisi kiinnostunut! Ota yhteyttä: [email protected] :)


    • Ilmoittautuminen on tehty. EI enää kyselyitä, kiitos!

    • Hä?

      Mikäs tämä on: www.viija.fi ?

      • may10

        Aika hyvä idea.


    • Eskimoos

      Vieläkö on kiinnostuneita tuohon valmennuskeskuksen frendi-aleen? Laita mailia [email protected]

    • mikkimulperi

      Hei!

      Olen ilmoittautumassa Valmennuskeskuksen Lääketieteen valmennuskurssille- Takuu Marraskuu Helsinki 2015-2016.

      Jos täältä löytyy joku joka on ilmoittautunut tai ilmoittautumassa k.o kurssille, niin laita minulle sähköpostia, niin saadaan molemmat alennusta kurssista!
      Molemmat saavat 5 % alennusta (kolmen porukka saa 10% ja neljän- tai useamman porukka 15 %).

      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      117
      1958
    2. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      154
      1880
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      22
      1255
    4. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      941
    5. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      85
      909
    6. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      21
      829
    7. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      112
      771
    8. Minä tunnen sinut

      Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell
      Rakkaus ja rakastaminen
      45
      720
    9. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

      Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
      Ikävä
      32
      715
    10. Kokeilit sitten kepillä jäätä

      Monen vuoden jälkeen mies. Etkö uskaltanut enempää? ☺️
      Ikävä
      74
      696
    Aihe