Naisten kyykyttäminen mukavuusaborteissa ja lasten tappaminen äitinsä kohtuun on julminta ihmisvihaa ja iljettävintä naisten alistamista.
Naisille oikeutta
Lapsille elämä
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja mitenköhän tämä "oikeutta naisille" toteutuu toiminnassanne, kun edes raiskatuille ette aborttia hyväksy? Tai alaikäisille, edes pikkutytöille, jotka raiskauksesta ovat raskaaksi tulleet? Niimpä niin, pelkkää valhetta, pakottamista ja solvaamista. Vain alkiolla on teille väliä, mistään naisten oikeuksista ei tietoakaan mikäli nainen ei pompi mielenne mukaan ja toimi synnytyskoneena. Nainen on naiselle susi ja jos tuossa ei ihmisvihasta ole kyse niin missä sitten?
Niimpä niin, pelkkää valhetta, pakottamista ja solvaamista. Vain omanapalorton oikukkailla hinkuamisilla on murhanpalvojille väliä, mistään lasten oikeuksista ei tietoakaan mikäli naisparka ei pompi aivopesunne mukaan ja toimi tappamiskoneena. Häiriintynyt murhansuosija on aborttöörille ja etenkin viattomalle lapselle susi ja jos tuossa ei ihmisvihasta ole kyse niin missä sitten?
Ja eikun poistoon tämäkin naistenalistuspaska kun ei epämieluisia vastauksiakaan hyväksytä. Turha palauttaa :)
Oi joi kuinka sydämmellistä, kypsän ihmisen sivistynyttä puhetta! Kyllä jokaisen pitäisi alkaa abortinsuosijaksi, kun pääsee noin sivistyneeseen seuraan.
Eiköhän anneta naisten ihan itse päättä, mikä heistä on kyykyttämistä. Itse naisena, haluan kyllä ihan itse oikeuteni päättää, en, että joku kertoo minulle mikä on minun oikeuksieni vastaistani. Kukaan ei pakota minua aborttiin, joten minusta kenelläkään ei ole myöskään oikeutta pakottaa minua synnyttämään. Joten voisitko ystävällisesti lopettaa tuon, muka naisten oikeuksien puolustuksen, kun et niitä todellakaan puolusta. Ja jos olet mies, niin siinä tapauksessa näen tuon naisten kontrollointi yrityksenä ja miesten vallan palauttamis yrityksenä