mikä logo?

Huikarinniemen suunnalla oli yhen pihan kohalla valkosesa kyltisä sininen kiemura. Autoja oli pihassa monta, mitä sakkia??
epäilyttävää...
5274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olisitpa käynyt kysymässä miksi siellä on autoja, olisit saanut mielenrauhan itsellesi

Äänestä

Todennäköisesti Vapaamuurarit. Niillä on kokoukset paremminkin salaisia, mutta jospa alkavat avautua muuhun yhteiskuntaan nähden?

Äänestä

hah höh ja huh

Äänestä

Tiesittekö että tarinan HÖLMÖLÄ ONKI HAAPAVESI:D

Äänestä

Enssiapukurssi siellä ollut. Logo sama kuin ambpulanssissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmetellen? kirjoitti:

Huikarinniemen suunnalla oli yhen pihan kohalla valkosesa kyltisä sininen kiemura. Autoja oli pihassa monta, mitä sakkia??
epäilyttävää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu