Olen urheilullinen, rytmihäiriöstä ja sen aiheuttamasta korkeasta leposykkeestä (n.90krt/min) kärsivä nuori.
Erektioni kestää vain muutaman minuutin tyttöystäväni kanssa ja sen jälkeen on hankala saada sitä uudestaan päälle. Voikohan rytmihäiriö vaikuttaa tähän? Erektio lopahtaa myös pornoa katsellessa.
18-vuotiaan ongelma
Huolestunutoon
2
172
Vastaukset 2
- Huolestunutoon
Lisäys vielä, että aamuerektioo ei tule lähes ikinä.
- Ajanvaraukseen vaan
Viittaa siihen, että voisi olla muutakin vikaa kuin jännitys yms. Kannattaisi mennä lääkärille hakemaan apua. Lääkäri määrää tarvittavat testit ja saat apua ongelmiisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052930Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss5711839Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö3441464- 861447
- 58963
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E68855- 40777
- 40768
- 48714
- 46704