Olen urheilullinen, rytmihäiriöstä ja sen aiheuttamasta korkeasta leposykkeestä (n.90krt/min) kärsivä nuori.
Erektioni kestää vain muutaman minuutin tyttöystäväni kanssa ja sen jälkeen on hankala saada sitä uudestaan päälle. Voikohan rytmihäiriö vaikuttaa tähän? Erektio lopahtaa myös pornoa katsellessa.
18-vuotiaan ongelma
Huolestunutoon
2
123
Vastaukset
- Huolestunutoon
Lisäys vielä, että aamuerektioo ei tule lähes ikinä.
- Ajanvaraukseen vaan
Viittaa siihen, että voisi olla muutakin vikaa kuin jännitys yms. Kannattaisi mennä lääkärille hakemaan apua. Lääkäri määrää tarvittavat testit ja saat apua ongelmiisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2714949Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii893444- 423358
- 502629
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451827- 971630
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘971438- 141389
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441035- 701027