Sandra Eriksson var en flopp

hennes huvudet klarade inte trycket.
4220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ändå är hon bästa finländskan i sin gren.Hon kommer igen,det går flera tåg.

Äänestä
  • jodå,Sandra springer igen...och klarade sig fint.

    Äänestä

  • tummen upp kirjoitti:

    jodå,Sandra springer igen...och klarade sig fint.

    Sandra är en av 15 finska idrottare som får ekonomiskt stöd från Internationella Olympiska Kommiten till OS i Rio de Janeiro.

    Äänestä

  • inte illa kirjoitti:

    Sandra är en av 15 finska idrottare som får ekonomiskt stöd från Internationella Olympiska Kommiten till OS i Rio de Janeiro.

    Sandra är en de bästa finlandssvenska kvinnliga idrottarna.Hon bara mobbas så otroligt för att han vågar tala svenska officiellt.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ruuskanen vann kirjoitti:

hennes huvudet klarade inte trycket.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu