Kapakanmäen aromit

Kertokaa mikä/kuka haisee Kapakanmäellä vuodenajasta riippumatta.
Paskaahan levitetään yleensä pelloille vain tiettyyn aikaan vuotta ?

Tanssipaikalla haisee kuitenkin sian-p lähes aina.

Joku tanssia vihaava possuyrittäjä taustalla ?
12343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Siinä miestenvessaa nurkilla on haissut se itse jo varmaan 15 vuotta.

Äänestä

Lattian alla on ketun pesiä. Vissiin kuolleet nälkään.

Äänestä

Viimeksi kun kävin Kapakilla niin haisi alkuillasta mutta tuuli vissiin kääntyi loppillast kun haju hävisi.

Onhan siinä eläimiä kai kahdessakin naapurissa. Nykynavetta tai sikala kai ne haisee niinkuin ennenvanhaakin.

Elikkä käsittääkseni mitään ei levitetä, vaan tuotanto haisee. Siis raha. Ei sen kummempaa.

Käyn työni puolesta maalla viikottain ja sukulaisissani myös. Paskanhaju on mielestäni normaalia siellä joskus. Pakokaasu siellä ei sitten haisekkaan.

Äänestä
  • Vittu mitä maalaispaikkoja. En todellakaan mene tanssipaikkaan missä haisee paska!

    Äänestä

  • muualle kirjoitti:

    Vittu mitä maalaispaikkoja. En todellakaan mene tanssipaikkaan missä haisee paska!

    No voi voi ...

    Äänestä

Raha ei haise.

Äänestä
  • Tekotapa voi kuitenkin haiskahtaa !!

    Äänestä

Kapakanmäen läheisyydessä on navetta. Kun tuulee sopivasti, niin sieltähän ne "aistikkaat aromit" leijailevat.

Äänestä

Heinolan "mies" se vasta haiseekin Kapiksella. Opelin Vectran kananmunanhaju joka katalysaattoristaa pöllähtää kun kylmänä käynnistää jää toiseksi.

Äänestä

Jos teillä on liian pienet tissit, niin laittakaa niiden väliin säännöllisesti wc-paperia,
niin ne kasvavat.
Niin se Liisankin perse kasvoi.

Äänestä

Viemäri siellä haisee, eikä oma kehu.

Äänestä

viina, kalja ja vessat haisee, talvesta en tiedä kun se on kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sfd sshd dddfd kirjoitti:

Kertokaa mikä/kuka haisee Kapakanmäellä vuodenajasta riippumatta.
Paskaahan levitetään yleensä pelloille vain tiettyyn aikaan vuotta ?

Tanssipaikalla haisee kuitenkin sian-p lähes aina.

Joku tanssia vihaava possuyrittäjä taustalla ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu