Mistä kautta noita uusia työpaikkoja haetaan? Suoraan tehtaalta vai?
Autotehtaan työpaikat
6
383
Vastaukset
- Lankonkia
No tietysti suoraan tehtaalta, jos kerran sinne haluat töihin. Rohkeesti vaan , mutta hae ensin Välttikadun Halpahallista siistit vaatteet työnhakuun. Suorat polyesterihousut ja nailonkauluspaita, kera kukkasolmion. Kengät keinonahkaiset, niin kiiltävät ilman lankkausta ja pitävät sateen, mikä tärkeetä näin syyssateilla.
- ellidee
Autonrakentaja: http://www.mol.fi/tyopaikat/tyopaikkatiedotus/haku/8531387_fi.htm
- Porilainen3
Sinne vaan, jos haluu painaa ylitöitä/tuplavuoroja ja jos terveys kestää. Taukopisteissä ei ole mikroja, eikä jääkaappeja, jotta työntekijät saataisiin usutettua ruokalaan ostamaan safkaako??
Hihnalla meno on toisinaan urakkaluonteista, vaikka tuntipalkkalaisia.
Työilmapiiri on hyvä. Siitä täytyy antaa iso plussa. Oikein mukavia tyyppejä kaikki tapaamani henkilöt. Vuokrat on korkeat Ukissa.- Porilainen3
Rekryn kautta ei kannata mennä. Se on täyttä scammia.
- ai mukavia
Et sitten ollut kauaa siellä )
- onkin
Autotehdas
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 457342
- 324068
- 573585
- 503120
- 172796
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons492289- 512275
- 372258
- 432248
- 162236