Niin se vaan on.
Naiset on nirsoja
6
145
Vastaukset
- näin on
Totta.
- Dildo esiin
Ei naiset anna silloinkaan kun niitä panettaa.
Hjuu...
- nainen23v.
Te miehet ette vain ole tarpeeksi kiinnostavia. Haluatte naisen vain seksin takia. Nainen on nirso, koska haluaa miehen, jolla on mielessä muutakin kuin seksi.
- että silleen
Ja silti tälläkin palstalla on usein nähty, että naiset haluavat miehen, joka käy heti käsiksi ja saa ulkonäöllään naisen lämpeämään. Sen sijaan naiset eivät halua asiallista keskustelua, josta voisi selvitä muitakin ominaisuuksia kuin seksuaalinen vetovoima. Itse haluan toki seksiä, mutta paljon muutakin, ja pelkän seksin takia en alkaisi suhteeseen. Melkein kuka tahansa nainen kelpaisi seksiin, mutta parisuhteeseen on tiukemmat kriteerit (vaikka mitään valikointiahan en ole päässyt/joutunut suorittamaan, koska ensin pitäisi löytää edes joku joka minut huolisi).
- kilttimies.
Olemme liian rumia että naiset kiinnostuis. En alkais ikinä vonkaamaan naiselta vaan se on naisen homma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513