Hei K

Voi hyvin, vaikka ei sitten enää tänä vuonna nähtäiskään.Muutakuin virallisesti....Kaipaus jää
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nähdäänkö edes virallisesti? Vinkkaan silmää ja kehun sua jos nähdään. Olet rakas.

Äänestä
  • Todennäköisesti jossain vaiheessa nähdään..Virallisesti.Eikö?Niin

    Äänestä

  • nainennn2 kirjoitti:

    Todennäköisesti jossain vaiheessa nähdään..Virallisesti.Eikö?Niin

    Mielelläni nään sut edes virallisesti...Laita viest jos ei nähdä. Teen sit tikusta asiaa.

    Äänestä

  • k135 kirjoitti:

    Mielelläni nään sut edes virallisesti...Laita viest jos ei nähdä. Teen sit tikusta asiaa.

    Niin kenelleköhän?Eilen kyseiselle ihmisille laitoin viestiä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainennn2 kirjoitti:

Voi hyvin, vaikka ei sitten enää tänä vuonna nähtäiskään.Muutakuin virallisesti....Kaipaus jää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu