A-terminaalin lähellä ruokaa?

Mistä saa jotain hyvää, halpaa ja nopeaa, kun on noin tunti vain aikaa?
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Merekeskuksen takana Tallink Spata vastapäätä.

Äänestä
  • Piti sanomani Sadamarketin takana.

    Mutta on Merekeskuksen toisessa kerroksessakin paikka.

    Äänestä

Jos oikein halvalla haluat mahan täyteen ja pidät keitoista, suuntaa Express hotelliin keittolounaalle. Tarjolla 6 erilaista keittoa ja syödä saa niin paljon kuin jaksaa. Hinta 4,50. Arkisin keitot tarjolla klo 11.30-17. Samassa paikassa aamiainen klo 7-10 ja hinta 5,50. Ja sijainti ihan A-terminaalin lähellä Tallink Span vieressä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Xybalöpå kirjoitti:

Mistä saa jotain hyvää, halpaa ja nopeaa, kun on noin tunti vain aikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu