Politikot kaipaa rapsutusta

558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aika monella peiliin katsomisen paikka.

Äänestä

Mielistelykö ei muka tuota tulosta. Muistellaampa vähän miten Kekkonen hoiti asiat. Ei tarvinnut pelätä Venäjän (silloisen Neuvostoliiton) hyökkäystä ja kauppa kävi kuin häkää. Ei puhuttu sadoistatuhansista työttömistä tai armeijan lisärahatarpeesta.

http://www.hs.fi/ulkomaat/Venäjä ei pidä mielistelystä/a1408339590784

Äänestä
  • Koska saadaan myös somaliankielinen uskonnollinen paikalliskanava Lieksaan? Olis niin rattoisaa kuunnella sitä aamuisin töihin lähtiessä ja miks ei työmatkallakin.

    Äänestä

Entinen pressa Halonen on kovin hiljaa entisestä käsikynkkäkaveristaan Putinista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näitä löytyy kirjoitti:

Eikun pää suoraan Putinin ahteriin.

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288727121723.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu