Missä kannattaa otattaa? Hintoja? Kilpailutan eri paikkoja.1000 euroa on liikaa......
Magneettikuvaus
4
225
Vastaukset
- olkavarsi2
Tänään tuli radiossa just että ainakin Tampereella joku City niminen laitos ottaa tosi halvalla kuvia.Hinnasto oli aamulehdessä mutta meni roskiin.Muistaakseni oli rautatieaseman lähellä.
- Rosbinak
Tuosta alla olevasta linkistä löytyy joku Cityterveys niminen paikka jossa otetaan halvalla magneetikuvia ja ,joka on juuri Tampereella.
Mutta en tiedä ottavatko siellä kuvia eläimistä myös.Mutta kannattaa kuitenkin kysäistä,sillä eihän se ota jos se ei annakaan,sillä muistan vaan joskus kuulleeni että jossain ovat ottaneet koiriakin kuvaukseen, vaikka paikka on ihmisiä varten vaan ollutkin.Sitä en tiedä sitten tarvitaanko siihen eläinlääkärin lähete vai pääseekö sinne suoraan vaan ilman sitäkin.Mutta kysymällähän asia kuitenkin selviää.
http://www.cityterveys.fi/ - Rosbinak
Olisko kysymys ehkä tuosta paikasta?Se on Tampereella ainakin ja on kuulema halpa. Se taitaa tosin olla kyllä ihmisille tarkoitettu,mutta kannattaa kuitenkin kysäistä että jos vaikka sattuisivat kuvaamaan siitä huolimatta koirankin myös. Sillä eihän se ota jos ei annakaan ja olen joskus kauan sitten joltain kuullut että jossain ihmisille tarkoitetussa magneettikuvauksissa ovat joskus kuvanneet koirankin kyllä myös.Joten ei muuta kuinrohkeasti kysymään vaan.
http://www.cityterveys.fi/ - Rosbinak
Olen pahoillani että tulin kirjoittaneeksi kokonaista kaksi kertaa tuosta samasta asiata,mutta se tuli tehtyä sen vuoksi vaan ,kun minusta näytti ensin siltä ettei tuo ensimmäinen kommenttini olisi tänne ketjuun näkyville tullut.Ja luulin tehneeni jonkun virheen ja päätin sitten kirjoittaa uudestaan, niin siinä vaiheessa huomasin tuon ensimmäisen kommenttinikin tänne ilmestyneen kuitenkin myös.Joten ylläpitäjä voi varmaankin tuon toisen sitten turhana vaikka poistaa pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse794578Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093813Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1643583Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.532040Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891259- 1281098
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1381034- 57953
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä27872