Sää Inglesissä tammikuussa?

Ollaan lähdössä Inglesiin tammikuun alussa. Pakataanko villapaitoja vai selviämmekö sortseissa?
1544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei!

Lomailin Gran Canarialla tammikuussa muutama vuosi sitten. Silloin ainakin päivällä aurinko lämmitti oikein mukavasti (lämmintä yli kakskymmentä, pilvetön taivas), mutta illalla oli viileetä. Sinänsä ihan hyvä juttu...pystyi yöllä nukkumaan kun lämpö ei haitannut. Reilu kuukausi sitten lomailin Bahia Felizissä ja silloin yöt kyllä olivat tuskallisen kuumia....ilmastoinnista huolimatta :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mat kirjoitti:

Ollaan lähdössä Inglesiin tammikuun alussa. Pakataanko villapaitoja vai selviämmekö sortseissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu