Armi, miksi oi miksi?

Mielessäni klassikkokaunotar, eloveena joka ei turhuuksista piittaa. Nyt naama kiristetty jenkkisiskojen tapaan.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014082218593449_vi.shtml
3176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, naamanahat on rullattu tiukalle kuin vanhassa Manu-sardiinipurkissa ennenvanhaan. Silmätkin on menneet sijoiltaan, kuin aasiaisilla ikään.Onkohan Armikin vielä sheivattu, lävistetty ja tatuoitu "sieltä"? Voisi odottaa, tänä laumasielujen aikakautena,

Äänestä

ei ole sheivattu: partalapsien panopuu

Äänestä

Onpa mauttomat jutut teillä. Ennen missi oli siveä ja kunnioitettu kansallisen kauneuden symboli ja suorastaan instituutio. Armi on siltä ajalta. Se aika on kaukana takanapäin mutta annetæsn Armin vielä edustaa sitä.ja kaunis nainenhan tuo on vieläkin.

Missukka-instituutio on kovasti muuttunut ja kqikki ovat "kohumissejä" ja kauneuskuningattaria on kaiken sorttisia ja ne kilpailevat huomiosta kaikin keinoin. Ne ei kauneuskirurgiaa säästele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sielua viilsi kirjoitti:

Mielessäni klassikkokaunotar, eloveena joka ei turhuuksista piittaa. Nyt naama kiristetty jenkkisiskojen tapaan.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014082218593449_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu