Entrinkin puhallutukset

Kiva puhaltaa pilliin kun kontinpurkuun astelee ;D
12355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Haittako se muita kuin niitä jotka on jo ryypänneet aivonsa paskaksi?

Äänestä

Tuosta ei tajua kyllä yhtään mitään?? Sama puhallella muniinsa tms?

Äänestä
  • Isäs olisi kannattanut puhallella muniinsa ennen kuin alkoi sinua tekemään.

    Äänestä

Mutta miksi ei pomot (ne lukemattomat sellaiset) puhalla pilliin,jossa digitaalinäyttö on :)

Äänestä

Kyllähän nyt töissä pitää ihmisen saada kännissä olla. Muu on niuhotusta.

Äänestä

Isäni olisi kannattanut puhallella muniinsa ennen kuin alkoi minua tekemään äiti oli oikein pölsön näköinen.

Äänestä
  • auta yhteiskuntaa etes sen verran,ja tee itelles kiikku,yx paskanjauhaja vähemmän elätettävänä!

    Äänestä

mikä on pölsö??? jotakin vajakkien kieltäkö

Äänestä

jaa

Äänestä

sepä se

Äänestä

hö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarppavuan kirjoitti:

Kiva puhaltaa pilliin kun kontinpurkuun astelee ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu