KAIKKI ROISTOT IÄNESTÄÄN!

Varkauvesa ku ollaan, niin kaikki lienöö roistoja, ku synnisä ja epäsiweessä kaapuntisa ellöö.
4447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Enukka tovoo,et mäne ennää hunningolle!!

Äänestä

Kohta saapuvat valkotakkijoukko sinua hakemaann hoitoon, vain ip-numero ja paika tiedetään !

Äänestä
  • MUN ip-numero...37584994775..kiloksa.ja odotan VALKOTAKKEJA.koko tunnin..
    heipat.
    tehdas-ukko,tai levoton hiipijä....
    paikka olisikos KÄMÄRILLÄ..

    Äänestä

asiahan juuri noin...lääkkeet illalla ja pääsi tyynyyn,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Urkki007 kirjoitti:

Varkauvesa ku ollaan, niin kaikki lienöö roistoja, ku synnisä ja epäsiweessä kaapuntisa ellöö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu