Kerrostalokyttääjälle

Nuori akka.. ja jaksat vahtaa miuden elämää, jos nyt ensin miettisit omaa "liittoasi" ja sen jälk. ehkä jaksat puida muiden elämää!!!
5307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä reagoi! Gang Stalking! Pysy kaukana heistä.

Äänestä

Nyt pelottaa!!!!!!!

Äänestä

Kyttääminen on perusominaisuus Kotkassa ja muutenkin Kymenlaaksossa, mainittu nuori akka on ainoastaan yksi mahdollinen lajityypin edustaja. Tässä asiassa kannattaa ensin mennä peilin eteen ennen kuin ottaa asian puheeksi.

Äänestä
  • Antaa kyttääjien kytätä. Näytä heille hyvää esimerkkiä. Siis hyvää. Se ei heitä
    kiinnosta.

    Äänestä

Mitähän tämä sinun nimetön valituksesi auttaa mihinkään, aika paljon "nuoria akkoja" Kotka täynnä, perkeleen mummot..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edesottamus kirjoitti:

Nuori akka.. ja jaksat vahtaa miuden elämää, jos nyt ensin miettisit omaa "liittoasi" ja sen jälk. ehkä jaksat puida muiden elämää!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu