Kaljaaaaa

eiku toiset treenit pitäisi olla jo takana:

http://www.youtube.com/watch?v=QqiBcUy2g44
19170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

silarit tungettu noin pienelle ihmiselle. On niissä kantamista.

Äänestä
  • selkä kipee iltaisin..

    Äänestä

Musta on ainakin mukava istua sohvalla kaljapullon kanssa ja katella naisten jumppaamista. Ihan hiki tulee päähän ja tärkeät lihakset saa jumppaa.

Äänestä
  • jos menisit sohvan sijaan kuntosalille, näkisit jumppaavia rouvia..

    Äänestä

  • se keski(jal(ka)kin jumppaa tarttee

    Äänestä

  • Mut aattele, kirjoitti:

    jos menisit sohvan sijaan kuntosalille, näkisit jumppaavia rouvia..

    Miksi? Julkisella paikalla sitä pidetään jopa rikollisena toimintana.

    Äänestä

  • sohvajumppa kirjoitti:

    Miksi? Julkisella paikalla sitä pidetään jopa rikollisena toimintana.

    Kuntoilemaan tietty lähet,mitä luulit?Ei kai siellä kaljaa saa juoda..

    Äänestä

  • Jaa, mitä? kirjoitti:

    Kuntoilemaan tietty lähet,mitä luulit?Ei kai siellä kaljaa saa juoda..

    Mä en tiedä mitä sä luulit, mutta sohvajumppani oli jotain aivan muuta ja sehän siinä rikollista olisikin.

    Äänestä

  • sohvajumppa kirjoitti:

    Mä en tiedä mitä sä luulit, mutta sohvajumppani oli jotain aivan muuta ja sehän siinä rikollista olisikin.

    sä tarkoitit sitä.. :)

    Äänestä

silikonit siirtää sijaansa. Joko pomppaa kerrosta ylemmäs, tai valahtaa uuman kohdalle ;-D.

Äänestä
  • jos ne valahtaa polviin...

    Äänestä

  • väität..on kiva omistaa pienet luomurinnat..jeee...

    Äänestä

  • hyvää yötä.Ensiviikolla en ainakaan minä jouda täällä olemaan.

    Äänestä

Nätti nainen, mutta näitä katsoessa tulee väistämättä mieleen, olisiko nainen nyt siellä missä on ilman rintojaan.

Miehet joita pidetään ns. viisaampina mahdollistaa rintojen avulla elämän joillekin. Tässä on jotain ristiriitaa. Naisetko niitä haihattelijoita ja turhuuden perässä juoksijoita.

Äänestä
  • Hei, erityisesti naisten pitää muistaa, että miesten elinikää voi pidentää naisten rintojen tuijottelu (vai miten se olikaan??), eli miehiltä on viisasta arvostaa tissejä!! :DD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:)) kirjoitti:

eiku toiset treenit pitäisi olla jo takana:

http://www.youtube.com/watch?v=QqiBcUy2g44

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu