Montako homoa mahtuu ohjelmaan tällä kaudella?

G-Brother

Veikkaan kolme ja yhtä pidetään varalla joka tulee kesken kauden. No kohtahan sekin selviää mutta mihin tiikeri raidoistaan pääsee ja salkkarin tyylisestä tavastaan.

18

892

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • homokansaa...

      Homoja on puolet kansasta niin mikä jotta ettei niitä talossa nähtäis

      • kaunis mies

        Yks kaunis poika meni taloon, joni nimeltään


      • se pois sieltä

        Eikö siellä ole Se tyttö poika milloin saa meikit alkaa leikit


    • Fantsua!

      Fantastista, että meille homppeleillekin on oma ohjelma.

      • hhhjhjhjhjhj

        Näin saulin ja suljin tvn. alkutekstitkin oli samat kuin viimevuonna ja oliko jo edellisenä, ei hyvää päivää miten köyhä ohjelma.

        mitään uudistusta ei ole tapahtunut, ei noita vanhoja naamoja jaksa katsoa.


    • prkeleen homppeli

      No ARVATENKN sinne taloon piti yksi HOMOKIN saada! Voi vittu.. Oli kyllä niin ärsyttävä neiti, että mä en pysty sellasta hienohelmaa katteleen. Siis ihan järkyttävää se sen kävelytyylikin. Vittu mitä neitimäistä sipsuttelua..

      Paras homma oli se, ku siinä esittelyvideossa tää homo inisi että ei voi sietää ILKEITÄ ihmisiä.. No, sitten ku tää lyhytkasvunen jonne asteli taloon tää homo katto sitä ku halpaa makkaraa ja heti oli inttämässä että MINKÄ IKÄNEN SÄ OIKEIN OOT?! Ei oo homppeli vissiin ikinä nähny lyhytkasvuista ihmistä, saati muulla tavalla erilaista ihmistä.. Sen mä vaan sanon että tää homo ei todellaka tuu voittaan BB:tä!! Äänestäkää se idiootti ekana pois sieltä!!

      • asdfcd

        Jännä heliumimainen ääni sillä Joonaxella, vaikka eihän se sille mitään voi eikä tarvikaan voida. jollain agromekaalikolla taas ois semmoenn jylisevän mölisevä, vähän kuin Rasvanahalla niissä Prätkähiiriss


    • bbnannnnna

      Jonathan lienee myös homo, kun perheeseen kuuluu mies ja lapset.

      • dgfgbfb

        Se Jonathanin neitihtävä sipistely-helläilyyyli sotii aika rankasti niitä rankkoja tatskoja ja rautoja vastaan. Ihan ku sekoitus jotain Sotajumalan rumpalia ja Niko Saarista


    • gay-jonathan

      jonathan on ökyrikkaan perheen homopoika. mies ja lapsia!

    • Anu S Reikä

      Sen kakarat on vissiin niitä harvoja p.erseen kautta syntyneitä.

    • laatua kakkoseen

      Mutta milloin ihmeessä saamme ohjelmaan myös muita vähemmistöjä jotka myös tarvitsevat ymmärtämystä ja hyväksyntää? Puuttuu vielä pedofiilit, nekrofiilit, eläimiin sekaantujat jne. Tasa-arvoa prkl.
      No, katson tätä laatuohjelmaa ihan yhtä paljon, riippumatta ketä sinne tulee, tai ei tule ketään...

    • Tasapuolistako?

      Niin , toistaiseksi olemme nähneet bb.ssa vaan seksuaalivähemmistön edustajia ja muutaman vammautuneenkin.Mutta koskas näemme niitä muita kummajaisia?

    • Ulla007

      Antaa kummajaisten vaan kommentoida keskustelupalstoilla.
      BB talon porukka just hyvä ! vielä kun heihin tutustumme paremmin, niin kivoja hetkiä tulossa.

    • Apelix

      Onkohan toi tatuoitu iljetys kertonut kellekään talossa olevansa homo.

      • rock miehet on <3

        ILJETYS???
        HUH HUH ihan vithun seksikäs jäbä näin naisen silmillä katsottuna,uuh


      • Spede-Matti loiri
        rock miehet on <3 kirjoitti:

        ILJETYS???
        HUH HUH ihan vithun seksikäs jäbä näin naisen silmillä katsottuna,uuh

        Ihan normi homppeli se on. Muita kaakaopoikia on ainakin Markku, Joni, Andte ja Joonas. Aika iso määrä, joten vissiin sitten puolet ihmisistä on näitä "ihan vithun seksikäs jäbä"-miehiä.


    • jaroslawsatanistik

      Yksi homo ja tusina mediahoroa, TV-yhtiö taputtaa karvaisia käsiään ja kansa kiittää ja kumartaa väärinpäin ja ottaa tuubaa peppuseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      127
      1823
    2. 121
      1345
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1130
    4. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1029
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      59
      1011
    6. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      131
      970
    7. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      248
      948
    8. Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.

      Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?
      Maailman menoa
      77
      806
    9. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

      Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
      Ikävä
      58
      799
    10. Pridekulkue kiellettävä?

      Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla
      Luterilaisuus
      179
      780
    Aihe