Hei!
Ensinnäkin olen pahoillani, jos tuli aivan väärälle palstalle, tämä oli aika vaikea sijoittaa tai sitten olin vain typerä.
Mutta; ysillä oleva tyttäreni tapasi toisessa kaupungissa vieraillessaan pojan, jonka numeron hän sai. Tytön sisko näki pojan ja kaveri myös.
Nyt kaksikko on jutellut miltei joka päivä Whatsappissa ja lähetellyt äänitteitä ja muuta mukavaa. Eli ihan normaalia.
Tyttö nyt kuitenkin ilmoitti, että poika olisi tulossa tänne meidän kaupunkiimme viikonlopuksi - jos saisi yöpyä meillä.
En tiedä, mitä mieltä olla tästä. Pitäisikö minun päästää poika tänne viikonlopuksi? Hän on vuotta nuorempi kuin tyttöni, ja näkyy heillä olevan samanlainen tyylikin. Tyttäreni on ollut masentunut ja itsetuhoinen jo kauan, ja pojan tapaaminen ja hänelle juttelu on selvästi piristänyt häntä. Onko varomatonta päästää vieras poika yökylään?
Nuoren kaveri yöksi?
epävarma
1
148
Vastaukset 1
- !111
Päästä vaan. Ei siinä mitään ongelmaa oo jos molemmat toisistaan tykkää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061251
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94868Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93626- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466