Oliko ne pahoinpitelijät mahdollisesti ex-kimulin uusia ihmisapinakavereita?
Raporttia, reportaashia?
Raporttia, reportaashia?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
En tiiä, epäilen Tunkki Tukiaista.
Oliskohan Illuminati asialla? Al Qaidaa myös epäillään vahvasti ja kaikkea siltä väliltä.
Kyllä ne oli Jussi Lammela, Tuhkis-Jare ja TTA. TTA tosin huito mihin sattuu, siltä on hukassa eye of the tiger.
Olisikohan ollut ihan tilaustyö? Saahan noita "palveluja" ostaa jos on varaa maksaa siitä ja homman hoitaa lahden takaa joku Raivo ja Igor vihamiehen lukuun.
Taisi olla kummikin ihan suomalaisia. Kyllähän Jussi ne hakkaajansa tietää, ei vaan uskalla kertoa poliisille kun pelkää että seuraavalla kerralla lähtee sitten oikeasti se henkikulta.
Sen siitä saa kun harjoittaa väkivaltaa naiseen jolla on oikeat yhteydet.
Onko se sekoboltsi muka saanut viimeinkin käkättimeensä? En usko, ellei tule jotain linkkiä lähteeseen.
Jussi Parviainen on syvällinen ajattelija ja yksi suomalaisen teatteritaiteen merkittävimmistä uudistajista. Juoru-blogissaan hän tarjosi tavalliselle kansalle sisäpiirin informaatiota eliittimme elintavoista. Vastaavaan eivät iltapäivä-, juoru ja muut roskalehdet kuunaan kykene. Parviaisen blogit olivat paljastuskirjallisuutta, kun taas roskamedioiden "paljastukset" ovat niiden itsensä rahoittamien näennäisjulkkisten toilausten dokumentointia. Ensinmainittuun sisältyy yhteiskuntakriittinen ulottuvuus, kun taas jälkimmäisen tavoitteena on vain bisnes ja rahvaan tottelevaiseksi turruttaminen.
Siis taasko se on hakattu?
Moi jussi
Ei syvällinen, vaan syvältä!
Jussi Parviaisesta kuten muistakaan armottoman rehellisistä moraalisen rappion ja eliitin mädännäisyyden kuvaajista ei pidetä. Hän on saanut kärsiä hyvin konkreettisella tavalla siitä, että älyllisesti jalkoihin jäävät turvautuvat väkivaltaan. Voimia Jussille toipumiseen!