Miksi käyt vielä täällä?

Kysymys on niille joiden tunteet ovat menneet jo ohi, mutta silti käyvät vielä täällä.

Oma vastaus: En tiedä.
4136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

in. Huvikseni käyn täällä, joskus kaivatessani vähän enemmän huvitusta, saatan innostua vähän provoilemaan täällä. :)

Äänestä
  • otathan huomioon että täällä on oikeasti kaipaavia, ettet sekota heitä provoillasi :)

    ap:n kysymykseen, tunteeni eivät ole menneet ohi, joten kysymys ei koske mua

    Äänestä

se olisi kiva tietää

Äänestä

Käyn etsimässä provosoivia ajatuksia joilla sitten kiusaan itseäni jotta saisin kytevän pikkuvihan leimahtamaan suuremmaksi. Se oikeastaan on ainoa syy, miksi roikun tällaisissa paikoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lrirnrkrnme kirjoitti:

Kysymys on niille joiden tunteet ovat menneet jo ohi, mutta silti käyvät vielä täällä.

Oma vastaus: En tiedä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu