maa- lohikäärme& maa-vuohi ?

Miten mahtavat luonteet toimia yhdessä? Olen tuli-vuohimies ja muita merkkeja on aurinko neitsyt skorpioni kuu ja nouseva rapu, lohikäärme nainen on aurinko kalat, vesimies kuu.
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nimmarissa kirjain virhe sorry, mutta varsinainen lisäys on että laskeva merkkini on vesimies.
-toivottavasti olette vielä mukana...

Äänestä

eh eikö hän se olis maa tai vesi luulisin et se olis jompikumpi nistä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marja kirjoitti:

Miten mahtavat luonteet toimia yhdessä? Olen tuli-vuohimies ja muita merkkeja on aurinko neitsyt skorpioni kuu ja nouseva rapu, lohikäärme nainen on aurinko kalat, vesimies kuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu