Tanja Karpela kuin puujumala

Aina mediassa ylistetään KAUNISTA Tanja karpelaa. Mitä kaunista on puusta veistetyssä patsaassa jota ei ole edes siloteltu yhtään, lakasta puhumattakaan. Puujumalatar se on kivikovan sydämensä kanssa.
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taas joku kateellinen rupueukko haukkumassa yhtä tämän maan upeimmista naisista. Vituttaako todella noin paljon ???????

Äänestä
  • Kyllä se näin on että Tanja on yksi Suomen upeimmista naisista.

    Äänestä

  • M kirjoitti:

    Kyllä se näin on että Tanja on yksi Suomen upeimmista naisista.

    ...sillä on pissa noussu päähän. Luonne on aika ikävää sorttia... hyöty-hyöty-hyöty... Sitäpaitsi se on laihduttanu liikaa, ei oo enää nättikään. Ja honottaa vielä puhuessaan!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ronja kirjoitti:

Aina mediassa ylistetään KAUNISTA Tanja karpelaa. Mitä kaunista on puusta veistetyssä patsaassa jota ei ole edes siloteltu yhtään, lakasta puhumattakaan. Puujumalatar se on kivikovan sydämensä kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu