Haluisin ihan kauheesti

kanssa. Hypätä syliin ja pums pums
10290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niin mäkin yhden naisen kanssa.

Äänestä
  • Kerro lisää?

    Äänestä

Portaita pitkin taivaaseen.

Äänestä

tulossa uusi sänky, voitais silleen huolella tyestata onko se vaatimustemme mukainen ;)

Äänestä
  • Sänky!firman auto! tuun heti apuun!

    Äänestä

  • heti kun näkyy kirjoitti:

    Sänky!firman auto! tuun heti apuun!

    no missä oot, ne oli nopeita liikkeissään ja sänky on jo kasattu.

    Äänestä

käyhän se jos kuka vaan kelpaa.

Äänestä
  • Vain yksi kelpaa

    Äänestä

minä haluaisin kauheasti nukkua naisen kanssa vaan lähekkäin ja välillä herätä rakastelemaan.

Äänestä

Yhtä punahiuksista M-naista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastella sun kirjoitti:

kanssa. Hypätä syliin ja pums pums

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu