Huumepalsta ei toiminut, siellä veijarit olis ainakin tiennyt.
Millä aineella saa itsensä ihan tunnottomaksi niinkuin esim. leikkauksessa? Ei tunne kipua ei mitään. En ole ketään huumaamassa, itseni vain.
Millä aineella tulee täysin tunnottomaksi?
15
981
Vastaukset
- KokenutKaveri
Tuote jota etsit on Propofyl. Siihen (ja bentsoihin) se popin kuningaskin kuoli kun kroppa ei kestänyt.
Kyseessä erittäin vaarallinen anestesia-aine. Turvallisen käytön osaa vain kokenut anestesia lääkäri.- apteekki
Kokenut kaveri.
tarkoitat kaiketi propofol anestesia ainetta. Aine jolla potilas nukutetaan leikkausta varten. Lyhyt kestoinen ja vaatii hiukan kokemusta sen käyttäjältä. Todellakin popon kuningas siihen kuoli kun lääkäri unohti ventiloida kunkkua. Opioidien kanssa aiheuttaa herkästi hengityslaman ja kuolin syy on tukehtuminen.
Ainetta saa jos osaa sitä kysyä oikeista paikoista..
- Piri
Kiitos. Saakohan vaan ostettua mistään ja hinta varmaan kova.
- KoeknutKaveri
Ei saa ostettua mistään. Ehkä deepnetistä jos sieltäkään ja hinta varmasti hirmuinen.. Ainoa "järkevä" keino saada tuota haltuun on keikata kyseistä kemikaalia jostain sairaalasta.
- kokeile
Ketanest pienillä annoksilla esim lihakseen olet täysin irti kaikesta, myös kivuista. Käytettiin aikoinaan kenttä anestesiassa. Jalkaa sahattiin poikki ja kaveri oli tajuissaan, jokseenkin eri jaksoilla.
Ketamiini on päihtymystarkotuksessa aivan USKOMATTOMAN hienoa, jopa parempaa kuin mämmi tai koksu (voi olla mun laadust kines). Ja ketamiinista ei tule krapulaa, vaan päinvastoin, sitä käytetään (vai tutkitaan) masennuslääkkeenä, eikä se latista mielialaa niinkuin SSRI eikä tarvi ottaa päivittäin niinkuin bentsoja.
Jos halut apua masennukseen ym. niin pistä sähköpostia [email protected] :) oon itse kokenut vakavan masennuksen ja selvinny siitä SSRI lääkkeil ja terapialla. Haluan auttaa MITEN TAHANSA, koska tiedän miten paskaa tuo on. Jos siit olet masis tai jotain, mitä ei kyllä mistään käy ilmi- Anonyymi
Samoin auttavat taikasienet. Kumpikin 100 kertaa mitään kallonkutistus lääkettä parempi. Auttaa jo seuraavana aamuna.
- kolossa
Ketamiini on paras !
Ei muuta ku tilailee. - 3200
Se todellakin on paras läähe masikseen, ja paras huumekin
tuola vähä juttua aineesta
http://psyvault.net/viewtopic.php?f=8&t=535&start=60 - Sluggish
Turha kysyy, mutta kauan rasvaliukoinen THC pysyy elimistössä ja kun en ole mukana enää nuorten spice/kukka -jutuissa? Viikon polttanu normaalii ganjaa mut pitäis mennä seuloihin, että lääkkeet pysyy.
- thhrhreh
Koskenkorvahuumeella sitä moni vetää suomessa itsensä ihan tunnottomaksi ja aivokuolleeksi ameebaksi.
- Anonyymi
Ketamiinia 50mg. Niinkuin humala ja jos enemmän otat niin jumitut paikalle. Mikään ei liiku. Olet siinä sitten..
- Anonyymi
Isompaan kiveen päänsä iskeminen on epäsuotavaa. Halvemmaks se tulee kuin litran Kosendorffii ryystäminen.
Huimaus meikällä aiheutti tommottisen tilanteen. Lanssi vei lasarettiin kuten muutkin juopot. Hän muutti mun koko maailmain. Se kivi. - Anonyymi
Suotavaa olisi, ja halvimmaksi tulisi, kun opettelisi pärjäämään itsensä kanssa ilman päihteitä, päihtymystä.
Tuota ei tosin usko, ennen kuin onnistuu kokeilemaan.
On vain itse oivallettava, että sekin on mahdollisuus. - Anonyymi
Ketamiinilla. 50mg ja jumitut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1502019
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3241220Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.831028- 35908
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31839- 52829
- 85821
Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta20769Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos56719Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44711