yhdessä vietetyistä elämästä naisen kanssa joka ei postita kaikkea mitä elämässä tapahtuu facebookkiin. Jolle voi kertoa ajatukset joita ei muille uskalla(,kaikki vaikeimmatkin asiat) ja joka voi vaan olla kainalossani kaikki päivät eikä kaipaa muuta. Kun ollaan erillään kaipaa yhtä paljon luokseni kuin minä hänen.
Haluan aitoa välittämistä ja rakkautta molemminpuolin. Ihan aitoa rakkautta.
En kirjoita asiasta enempää ja vähennän tätä(palstaamista) tosissani nyt. Loppu on tosielämää,enkä halua sen olevan vaan toteutumattomia haaveita.
Haluan aitoa välittämistä ja rakkautta molemminpuolin. Ihan aitoa rakkautta.
En kirjoita asiasta enempää ja vähennän tätä(palstaamista) tosissani nyt. Loppu on tosielämää,enkä halua sen olevan vaan toteutumattomia haaveita.
Vastaukset 21
Vanhimmat
fasebookissa
Pointti oli se,että on jotain mitä vaan "me" tiedetään toisistamme. Se lisää luottamusta ja yhteenkuuluvuutta. Nyt nukkuun.
Laitoit nyt itse tuon postin tänne palstalle, etpä taida olla pekkaa pahempi näissä yksityiselämän julkaisuissa ja reposteluissa.
Jään odottamaan manifestiä :D
Juu, toivottavasti joku päivä kaipauksen kohde toteuttaa haaveesi. ;)
Minulla on samanlaisia haaveita kaipaamaani miestä kohtaan.
Nykyään on ärsyttävää kun ikäänkuin velvoitetaan kuulumaan facebookiin ja ihmetellään jos joku ei kuulu siihen. Ei kaikki halua levitellä asioitaan nettiin ja kaveri voi olla muutenkin kuin jakamalla juoruja itsestä ja muista facebookissa.
Voi olla kaikki päivät sun kainalossa. jOKA IKINEN MINUUTTI ,JOKA IKINEN TUNTI.
Hellan lettas.
Hehhh.hhee. Täytyy olla aika mies.
Mies olen minäkin. mutta on mulla omaakin aikaa.
hehe.hee....
Kauniisti ajattelevat/puhuvat miehet saa naiset. ;D T: Nainen.
Täällä palstalla taitaa toinenkin mies kirjoitella tuolla nimimerkillä ja se kirjoittaa kivasti!
jaksais kenenkään äijän kainalossa hiota kokopäivää. On elämässä muutakin.
Samat ajatukset. Tuntuu olevan varsin omistushaluinen ja mustasukkainen mies.
taitaa olla varsin huomionhakuinen ja yliaktiivinen nainen?
Rakastavaiset saa tänä päivänä viettää aikaa yhdessä niin mihin se aika pitäisi käyttää mielummin? Ei se muuta pois sulje, jotkut vauhkoo täällä.
Kyljessä kyhnääminen olisi kivaa vaikka koko päivän.
Samaa mieltä. Mihinkäpä muuallekaan siitä haluais.
pysy piilossa älä katso tätä palstaa.
stalkata mun facebookkia, vaikkei olla edes kavereita siellä???
? ? ? ? ? ? ? ? ?
Samaa minäkin mietin täällä, kun on aikaa. Aitous on parasta, koska se on
mutkatonta. Koskakohan näen sinut?
Käyn fb:ssä ehkä kerran tai kaks kuussa, vaikkei tää mulle ollukkaan.
älä murehdi sinä nouset päälleni ja hellyydelläsi fiksataan mua kuntoon.