Oon 16 v poika, painan about 47, 5 kg ja oon 169, 5 cm pitkä (tai siis lyhyt :D) Mulle on joskus "valitettu" alipainosta tms mutta en itse koe itseäni alipainoiseksi. Olen ihan hoikka kai mutta en olen tyytyväinen. Haluaisin lisää luita näkyviin (vatsan ja rintalastan luut, vaikkakin osa rinnan kylkiluista näkyy)
kertokaahan
mitämitä97
2
124
Vastaukset
- pööpööpöö
Nyt must tuntuu ihan saakelin läjältä ku luin ton :D oon ite 162cm ja 45-48 kg tyttö... oot kyllä aika laiha noin pitkäks ja ei sun kyllä tosta enää laihtuu tarvi :3
- :pp
Oot ilmeisesti tosi laiha!:D joten kannattaa syödä terveellisesti!:) toivottavasti et omista mitään syömishäiriötä/anoreksiaa.. Tän kirjottaminen tuntuu vähän tekopyhältä koska itse pidän itseäni lihavana..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124687Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734425Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.961813- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331443Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3621142Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61129- 611020
- 67999
- 92968