Minne katosit

:*(
7323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

minne katosin :,(

Äänestä

kadonnut....

Äänestä
  • Laitetaan se tähän väliin..kunnes se kadonnut (146kg Jorma alias "pinja", "terttu", "kukka-maaria", "söpöliini-sandra") -palstaaja saadaan skannattuu..
    On varmaan tilaamassa auto-pizzaa ovelle, tai viikon ummetus hellittänyt, jotain sellasta :-o

    https://www.youtube.com/watch?v=4jSxFlAgAlE

    Äänestä

Hyvää yötä pierut ja gaggahousut B)()((

Äänestä

Minne me yleensä täältä kadotaan? Elämäämme kait vissiin.

Äänestä

En minä minnekään ole kadonnut.

Äänestä
  • mä oon kanssa ku on välillä psykiatreilleni asiaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kadonnut hän kirjoitti:

:*(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu