Kyselkää 15-vuotiaalta

Moi jätkät! Kyselkää multa kysymyksiä rakkauteen liittyen. Yritän vastata kaikkiin.
777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Osaatko vetää esinahan alas?

Äänestä
  • Moi Hyvävetäälisäähyvää! Mun poikaystäväni teki sen ihan itse ja oisin mä kyllä osannut auttaa.

    Äänestä

  • Laura-99 kirjoitti:

    Moi Hyvävetäälisäähyvää! Mun poikaystäväni teki sen ihan itse ja oisin mä kyllä osannut auttaa.

    Kyselkää.

    Äänestä

Lähekkö panee arvaa kenenbiisi :D

Äänestä
  • En nyt jaksa arvailla.

    Äänestä

tykkäätkö ottaa sun poikakaverilta suihin? kuinka usein harrastatte seksii? mikä on sun lempiasento? haaveiletko kimppapanosta?

Äänestä
  • Luuletko että Lauraa kiinnostaa tollaset kysymykset. Mä en poikaystävänä tykkää että tollasia kysellään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laura-99 kirjoitti:

Moi jätkät! Kyselkää multa kysymyksiä rakkauteen liittyen. Yritän vastata kaikkiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu