Etsin naista/pariskuntaa

Pieni seikkailija-N

Hei!

Olen 25-vuotias työssä käyvä, asiallinen, eronnut bi-nainen. Elin monta vuotta parisuhteessa ja vapauden seikkailun kaipuu vei voiton. joten jätän ilmoitukseni:
Etsin rehellistä katseenkestävää naista tai pariskuntaa kaikkeeen kivaan. Iällä ei ole niin väliä, harvoin tänne vanhukset kirjoittelevat. :)
Ensimmäistä kertaa olen tällä tavoin seuraa etsimässä, syy siinä että asun pienellä paikkakunnalla ja en ole tämän asian kanssa julkisesti rohkea.
Niin, eli olen 25- vuotias vaalea pitkähiuksinen ihan kaunis nainen. Olen rehellinen, avoin, ystävällinen, puhelias, oikein sosiaalinen ihan kauniskin. Pituutta löytyy 167 cm ja elopainoa 55kg. Makuuni on enemmin hieman muodokkaat naiset mutta en torju vallan hoikkiakaan.
Tutustutaan ja keksitään yhdessä mukavaa ajan vietettä. Olen seksuaalisesti aktiivinen ja avoin uusille kokemuksille. Kerro/kertokaa itsestänne ja jättäkää maili tai muut yhteystietonne niin otan mielenkiintoisimpaan pian yhteyttä. (Minulla on ensi viikko syyslomaa).

4

714

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Usva9

      Itse olen yli 20v. nainen ja etsin seksiseuraa 18-30 v. naisista. Ja ajattelin vastata sinun ilmoosi, koska jos haluat olla kanssani niin se sopii mulle. Minulla ei ole viellä paljoakaan kokemusta, mutta olen hyvin avoin, seikkaulun- ja kokeilunhaluinen. Itse asun Lahdessa missä sinä?

      Olen keholtani normaali, lyhyet hiukset, asun yksin vuokrayksiössä, ei ole poika- eikä tyttöystävää, olen vapaa, en edes seurustele.
      Minulla ei ole tällä hetkellä ketään joka voisi minut tyydyttää.
      Tule syliini ja tyydytä minut!
      Tule kokeilemaan mun kanssani kaikkea mahdollista taivaan ja maan väliltä, vain mielikuvitus on rajana! Mutta vain naisten kesken.
      Jos kiinnostuit ota yhteyttä: usva9@yahoo.com
      Tämä ilmo ei vanhene! Myös muutkin voivat vastata asut vaikka 100km päässä tai ylikin!
      Usva

    • aviopari:)

      ota yhteyttä niin jutellaan lisää:))

    • me ihana pari

      no moisan täälä olisi kaunis ja komea pari minä 166/55 muodokas ja tumma ja mieheni 180/85 harteikas vaalea komistus olemme 35 ja 37v liki lahtea jos kiinnostaa ota yhteyttä eke38@suomi24.fi

    • perhonen

      Moi

      Harmi, että näen kirjeesi niin myöhään. Olen ollut harjoittelussa enkä ole päässyt koneelle, kotona en ole kauheesti jaksannu enää sählätä koneen kanssa.
      Mukávaa huomata, että joku hakee myös paria itselleen koska itse olen toivonut jo pidempään aikaan lisää nautintoa seksiin naisen avulla.
      Olen 25 v. vaalea pitkähiuksinen (peppuun asti) suloisen kaunis nainen. 160/53 Mieheni on hyvännäköinen ja -kroppainen (en nyt muista tarkkaan painoa ja pituutta)painonnostaja ja toivommekin yhteisiin mukaviin iltoihin mukavaa ja luotettavaa, kuitenkin särmikästä ja sosiaalista neitiä.

      Pistähän viestiä nin voitaishan ainakin joku kerta käydä tanssimassa yhdessä! Olen muuten Turust
      suukko1@hotmail.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      648
      7948
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      466
      2234
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      229
      2135
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      144
      1703
    5. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1230
    6. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      1223
    7. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      99
      1104
    8. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      836
    9. Steppuli veressä

      Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      753
    10. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      7
      732
    Aihe