Heippa, olen menossa lokakuussa kuukaudeksi espanjaan. Olisiko jollain suositella jotakin suht edullista nettiä tablettiin tai kannettavaan KUUKAUDEN ajaksi ? Pitäis siis toimia espanjassa .
netin käytöstä
matkailijailmannetti
1
147
Vastaukset
- Espanjassa 99
Espanjassa on lähes joka kahvilassa, hotellissa ja ravintoloissa WIFI yhteydet ja antavat salasanan kun kysyy joita mä käytän puhelimella, mutta jos haluat netti tikun, niin suosittelen Mowistar 20 € ja rajaton 3 g netti.
Orange ei toimi ainakaan Ttorreviejan aluella, mutta kysele siellä mikä toimii ja tee ratkaisu sitten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot203365Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe112788- 282424
- 421837
- 511669
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101428- 411401
- 81355
- 521273
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621115