Levoton olo

Koko sieluni ja kehoni taitaa olla levottomassa tilassa niin kauan kunnes saan pitkästi ja antaumuksella rakastella kanssasi, nainen.
10172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miksi se ei tätä nykyä onnistu? Missä päin naisesi on?

Äänestä
  • kotona kasvamassa.

    Äänestä

meni Irenelle

Äänestä
  • Ei mennyt Irenelle

    Äänestä

Vaan kenelle?

Äänestä

Tekisitkö sen?

Äänestä

Mullakin ikävä on muuttunut himoksi. Ne miehen silmät, ne vaan sytytti.

Äänestä

Taas täällä blondit kiusaa köyhiä!

Äänestä

No huh huh. Rajoita vähän juttujasi! Olen todella hitaasti lämpenevää sorttia. Minua ei kyllä saa pakottaa siihen. En suostu, en. Jos rakastelemme, sen täytyy olla molempien yhteinen halu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Des ire kirjoitti:

Koko sieluni ja kehoni taitaa olla levottomassa tilassa niin kauan kunnes saan pitkästi ja antaumuksella rakastella kanssasi, nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu