S.rauta

Kerrankin hyvää palautetta .Uusi nais myyjä rukki kuski osaa hommansa ja aina auttavainen ja iloinen.hyvä myyjä.kiva käydä ostoksilla.
8727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tympeät miesmyyjät eivät ole huomaavinaan asiakkaita, esimies on hyvänä esimerkkinä. Uusi tyttö on positiivinen esimerkki ammattitaidosta. Jukolan johtajalla olis syytä kouluttaa myyjäporukkaa. Eikun lopputili kouraan ja lakasuporukkaan esimies mukaan??

Äänestä

Asioin vain porokylän ärrällä!

Äänestä

Jopas oli eilen Joensuun tokmannilla ihana nuori mies kassalla. Toivotti kaikille hyvää viikonloppua ja muutenkin hyvin palvelualtis. Oli tosi kiva katsella miten nuori mies hommansa hoiti.

Äänestä

Porokylän ärrän ohi ajan .Nurmeksen keskustan ärrällä vain asioin.

Äänestä

Aloitus pelkkä trolli, hyvin on kaikki myyjät palvelleet, eihän jokaista aina tartte pokkuroida ja huomata jos kiire työssä...

Äänestä
  • Tarkoitin toista vastausta en aloitusta...

    Äänestä

Vai kiire?? Asiakkaiden pakoilu on sitä suurinta työtä, ja onhan S. Rauta tehty itsepalvelukaupaksi. Ylimielisyys tai ujous, ja pitkälle palveluhaluttomuus on eräitten kohdalla kaikkia asiakkaita kohtaan jokapäiväistä??

Äänestä
  • Tulkitsetkohan sinä ihmisiä väärin... ? :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iso raha kirjoitti:

Kerrankin hyvää palautetta .Uusi nais myyjä rukki kuski osaa hommansa ja aina auttavainen ja iloinen.hyvä myyjä.kiva käydä ostoksilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu