kuka löi ketä kuskit va liika lämpivät isät
aluekisat rovaniemi
7
319
Vastaukset
- ei paikalla
kellä pinna palo. isit vai kuskill nuottasilla.
- nyrkki
Joku caett huoltaja kait
- asg
Rotaxin huoltajia. Tietenkin. Tämä kuuluisa minimax luokka, jossa on niin mukavaa.
Yks lääkärille kolarista, parit painit ja nyrkinheiluttelut ja haastattelut tornilla. Ja tuloksia odoteltiin. Ihan tavallinen lasten kyläkisa..
- Pataan vaan
Hyvä jos oppivat pitämään puolensa , osaavat sitten katsoa kenelle suuta soittaa.
- Moukka
Missähän sinäkin olit kun järkeä jaettiin.. Noita juntteja näkyy pullistelemassa ja luullaan että nyrkkiä heiluttamalla on oikeassa.
- yammux
jääkiekko ei eroa tästä ollenkaan
- Ilmoitus vetämääm
Ei muuta kun virallinen ilmoitus AKKlle. 12-24 kuukauden päästä saattaa jo moiset pässit saada lisenssinsä takas...ei näitä pidä nyrkein ratkoa eikä painimalla, edes Lapissa. Ja Rotax ei siihen ole syypää, ihmiset ne on kun torveilee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501447
- 591381
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p10988- 60791
- 49774
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41755Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118607Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32587Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit81582- 38556