Onko siitä vaaraa et kuukautiset loppuu? Mulla oli melko säännölliset kuukautiset mut sit ne vaa loppu. Monet sanoo et jos paino laskee ni ne voi loppua.
Loppuuks mun kehitys samalla?
Tuleeks ne takas ku oon ollu täs painos vähän aikaa?
En oo ees mitenkää erityisen laiha.
menkat loppu :D
14vtyttö
1
171
Vastaukset
- ex-anorektikko
Jos sä syöt jollain tavalla huonosti/laihdut jonkin verran niin kuukautiset voi lähtee pois. Mulla ittellä kuukautiset ei alkanu kehityksen mukana ees koska sairastin anoreksiaa.. Mutta nyt kun parannuin kuukautiset ovat alkaneet. Kannattaa kertoa terkkarille tai vanhemmille!:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746314MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415378Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604255NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734112Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja663880Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691167- 54980
- 291956
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?30820Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62801