Turun Ruskeassa Talossa ulostetaan

Turun Ruskeassa Talossa ulostetaan vähän mihin sattuu, koska asukkaiden pidätyskyky ei ole niitä parhaimpia.
3175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistäsinä sen tiedät

Äänestä
  • Koska Turun Ruskea Talo on vähän niinkuin Suomalaisen isänmaallisuuden keskus, kyllä sen tapahtumista kuuluukin jokaisen kunnon kansalaisen olla tietoisia.

    Asialla on kansallista merkitystä, ja siksi asia kuuluu kaikille.

    Äänestä

Onko sama talo kuin Suomalainen Pohja?

Siellä ollaan ihan pohjalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mihin sattuu kirjoitti:

Turun Ruskeassa Talossa ulostetaan vähän mihin sattuu, koska asukkaiden pidätyskyky ei ole niitä parhaimpia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu