kertokaa mitä tahtoisitte muijan tekevän Teille??
hyväilyä, ja jne.... =)
*kiitos jo etukäteen*
hyväilyä, ja jne.... =)
*kiitos jo etukäteen*
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hyväily ja flirttailu on lempparini! Se on minusta kaiken A ja O. Ei se ole se pelkkä seksi, tarvitaan ensin flirttailua eroottisen latauksen synnyttämiseksi ja sitten hyväilyä kiihtyneen mielen aikaan saamiseksi. Kaikki tuntuu paljon paremmalta sen jälkeen. Uso pois!
Että millä tavalla. Hmh. Flirttailu, merkitsevät, veikeät katseet, ikäänkuin vahingossa tapahtuva koskettelu - herkkiin paikkoihin - se tuntuu eroottiselta ja sytyttää kiihkon.
Hyväily, mitä voit tehdä, Lolita. Hmh, kun minä olen karvainen mies, pidän siitä, että karvojani silitetään. Olen myös jo hieman elämänkokemusta omaava, keski-iässä, niin pidän siitä, ettei homma ole ohi liian nopeasti, vaan että nautinto pitkittyy. Siksi ei hyväilyissä saa olla liian hätäinen.
Seuraava vaihe on, että riisut kumppanisi kokonaan alasti ja hyväilet koko vartalollasi, ei vain käsillä. Jos kumppanisi on kakskymppinen tai alle, varo tässä vaiheessa, ettei jännitys laukea käsiin, jonka jälkeen kaveri on niin tyytyväinen oloonsa, että jäät ilman!
Hyväile häntä rinnoillasi, niin että kumppanisi tuntee rintojesi painautuvan itseään vasten. Anna nänniesi kosketella kumppanisi herkkiäkin paikkoja - anna hänen suudella ja imeä nännejäsi ja rintojasi jos vain suinkin pidät siitä.
Puristele samalla kumppaniasi pepusta vetäen häntä itseäsi vasten. Paina omaa karvoitustasi kaverisi reittä vasten ensin, ja sitten suoraan kalua vasten.
Tunnustele kalusta, onko hän tyytyväinen hyväilyysi. Jos on, niin puristele kalua, eri kohdista ja ota se huulillesi. Taas saat varoa, jos kyseessä on nuori kaveri. Tämä nimittäin tuntuu erittäin herkältä. Muista kostuttaa kalu hyvin, sillä kuivaan saattaa sattuakin!
Hankaa karvoituksellasi kalua, ohjaa se kuumaan paikkaan, ja tee sitten kalulle mitä kiihko sinun käskee...
Kerro myöhemmin onnistuitko??
..tarjota ruokaa kotonasi ja pelkän halauksen.
Ei sitä joka ämmän tartte viskoo jo eteisessä vaatteita veke, mua se jo tympii.
Eli malttia. Jos vaan muna kiinnostaa mee kikkarapäitten jengiin nussittavaks ja hakattavaks.