jussin narsismi karkaa käsistä!

jussi on ämmä, jussi yritti saada muut äänestämään tuulikki häätöön.tuulikki muka kiusaa jussia :) ainoa joka uskaltaa sanoa käskyttäjälle vastaan.
23543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Tuulikki on niin lupsakka ja fiksu, toivottavasti Farmin kuminaama häpeää vieläkin käytöstään mm. Tuulikkia kohtaan!!

Äänestä

jussi on niin akkamainen, yök yök.

Äänestä

naisissa ja homoissa on enemmän "miestä" kun narsisti-jussissa ! :)

Äänestä
  • Ai sekö tekee ihmisestä kelvollisen, et siin on niin sanotusti miestä ? Kun joku äijä on ärsyttävä ja puhuu pulputtaa ja märisee, niin on se sitten heti akka tai ämmä. Eli, kun oot hyvä tyyppi, olet "hyvä jätkä", kun oot paska tyyppi, oot "kauhee ämmä. Raivostuttavaa sovinismia, johon sortuu jopa naiset. Onko ihminen ihan pakko aina määritellä sukupuolen mukaan tai siihen viitaten, kysyn vaan.

    Äänestä

  • niin kuin ämmä kirjoitti:

    Ai sekö tekee ihmisestä kelvollisen, et siin on niin sanotusti miestä ? Kun joku äijä on ärsyttävä ja puhuu pulputtaa ja märisee, niin on se sitten heti akka tai ämmä. Eli, kun oot hyvä tyyppi, olet "hyvä jätkä", kun oot paska tyyppi, oot "kauhee ämmä. Raivostuttavaa sovinismia, johon sortuu jopa naiset. Onko ihminen ihan pakko aina määritellä sukupuolen mukaan tai siihen viitaten, kysyn vaan.

    jussi on petollinen ,kusettava akka.

    Äänestä

  • ihanaa kun lässyttävä läski jussi lähti. ihanaa.

    Äänestä

Jussi on ärsyttävä lässyttäjä.

Äänestä

jussi on aina ja ikuisesti oikeassa :) elikkä jussi heti ulos!

Äänestä

dani alkaa ärsyttämään lähes yhtä paljon kuin akka-jussi. dani on ylimielinen tärkeilevä kopio-hunks. lidlen kassa, ei suostunut kertomaan sitä talossa.nolo.

Äänestä

jussi kusettaa ja pettää naisporukkaa todella rajusti!!! "kehuu" ja "kannustaa" :) just joo, niin TEESKENTELYÄ, ja EPÄAITOO. lipevä huijari. pelkkä puhuvapää ei mitään sisältöö.minä minä minä minä minä minä minä....

Äänestä

jussi todellakin manipuloi kellarin naisia. mokoma sika ulos.

Äänestä

Jussin naamataulu ärsyttää

Äänestä

Eikö se pidä ikinä turpaansa kiinni Jussi siis! Toivottavasti lähtee äkkiä veke tuolta!

Äänestä

Jussi ulos!

Äänestä

Jussin naama ärsyttää.

Äänestä

jussi puhuu muille kuin 4vuotiaille!!! onneksi tämä läski narsisti putosi!! ihanaa. turha lässyttäjä.

Äänestä

Miksi sinun nimimerkkisi on tuo "narsisti-Jussi"? Oletko sinä koulukiusaaja? Saatko tyydytyksen kiusaamisesta?
Veikö Jussi sinulta tyttökaverin? Jos siis olet suuntautunut naisiin...

Miksi asialla on sinulle niin paljon merkitystä? Oletko tv:n orja?

Äänestä

Jussi jäi kaipaamaan tulevia viikkotehtäviä :D

Äänestä
  • Näiden haukkujien, taikka luulen että kyseessä on yksi ja sama henkilö.
    Pitäis laittaa vaikka vuodeksi asumaan ihan oikean narsistin kanssa, niin tietäis mitäse on ja ettei jumalauta kannata.Ketään huvikseen narsistiksi haukkua.

    Oletko haikkuja huomannut ajatella, että tämä sinun Jussi-pakkomielteesi ja haukkuminen, saattaa loukata sellaisia ihmisiä, jotka ovat ihan oikeasti kärsineet narsistin takia.
    Niin että vähän kannattaa miettiä pitä sieltä kirjoitelee. ja etsiä jokin muu huvitus ja harrastus.

    Äänestä

Ehkä saattaa kuitenkin muutama narsistinen piirre kaverilta löytyä....;) Sen enempää kantaa ottamatta, onko narsisti vai ei!

Äänestä
  • Kaikillahan meillä on narsistisia piirteitä, mutta kun se menee sairauden puolelle on ihan eri asia.

    Äänestä

Seon rivakas kosto hulppia. Pannahan Jarnolle ääniä.

Äänestä

Pohjanmaan pelle mikälie ärsyttävä juippi seuraavassa junassa kotiin. hei hei

Äänestä

Kommentoi aloitusta


narsisti-jussi kirjoitti:

jussi on ämmä, jussi yritti saada muut äänestämään tuulikki häätöön.tuulikki muka kiusaa jussia :) ainoa joka uskaltaa sanoa käskyttäjälle vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu