Mikä on vialla, kun en pysty kirjoittamaan yhteisöni sivuille!! Vasempaan alapalkkiin tulee se keltanen kolmio ja teksti: virhe, tai virheitä sivulla. Mitä teen?? Toisella koneella pystyn kirjoittamaan. Pikaa neuvoja. Kiitti!!!
Virheitä sivulla??!!
pippurinen32
8718
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
....
Sulla on suojausasetukset täysillä,java puuttuu/pois päältä tai törkeen vanha selain.
Jos et kerro koneestasi mitään tietoa,niin on turha odottaakaan minkäänlaista apua.Ei se mitään,ei tunnu kellekään muullekaan menevän kaaliin.
Kiitti ekaks, kun haukuit.. Java on, tai oli joku java 2..? Mikä pitäs olla sit?? Selain on se 6 muistaakseeni. käyttis on Xp.. Mitä muuta??
Poista käytöstä asetus
Näytä ilmoitus kaikista komentosarjavirheistä
Katso
http://koti.mbnet.fi/privacy/lisaasetukset.gif
En saa linkist selvää, siis mitä lukee..
kun avaat tuon linkin, aukeaa kuva vasempaan reunaan. Klikkaa sitä hiirellä, pitäis suurentua lukukelpoiseksi.
Ainakin nää laatuselaimet tuon osaa. Jos ei muuten onnistu, klikkaa hiiren oikealla, tallenna kuva(jonnekin, vaikka työpöydälle) ja avaa se esim. kuvan katseluohjelmassa (tai xp:ssä preview).
Kyse on Internet asetukset ikkunan kuvasta ja siitä ota rasti pois, jossa lukee "Näytä ilmoitus kaikista komentosarjavirheistä" , klikkaa Käytä ja OK
olen päivittänyt kotikoneeni Xp homen ja ollut ihmeissäni, kun en ole päässyt edes näille sivuille kirjoittamaan!!! Nyt kirjoitan työkoneelta.
Onko sinne kotiin apua näistä lisäasetuksista, kiitos?!
lyö virhettä.